Home INFO Ја замени старлетата со актерка: Погледнете како изгледа новата девојка на Канје...

Ја замени старлетата со актерка: Погледнете како изгледа новата девојка на Канје Вест (фото)

реклама:hotel PREMIER

По низата драми по разделбата со Ким Кардашијан, раперот Канје Вест има нова девојка.
Станува збор за младата актерка Џулија Фокс, која го продружуваше на Париската модна недела.

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------