Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Јелена Карлеуша ќе збесне, Душко се гледал со швалерката во нивниот стар...

Јелена Карлеуша ќе збесне, Душко се гледал со швалерката во нивниот стар стан

реклама:Велигден со Стаф

Не престануваат шпекулациите дека сопругот на Јелена Карлеуша, фудбалерот Душко Тошиќ има швалерка и дека со неа постојано се гледа во стариот стан на Дедиње во Белград.

Ова го пртврдуваат српските медиуми со оглед на тоа дека Душко бил забележан како во ноќните часови излегува токму од таму.

Тој на својата љубовница Ана и понудил да се пресели во Турција за да бидат повеќе заедно, со оглед на тоа дека тој го продолжи договорот со турскиот фудбалски клуб.

Што ли на ова ќе каже Карлеуша ии ќе продолжи да молчи ќе дознаеме наскоро.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------