Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Јелена Карлеуша ќе збесне, две колешки ја ископираа во идентична комбинација (фото)

Јелена Карлеуша ќе збесне, две колешки ја ископираа во идентична комбинација (фото)

16
реклама:Лето во Банско

Отсекогаш била екцентрична и без влакна на јазикот, но што ли ќе прокоментира Јелена Калеуша откако ќе ги види колешките исто облечени како неа, тоа сите го очекуваат.

А за што станува збор погледнете и сами, па одлучете кому најдобро му прилега…

View this post on Instagram

Ready for tonight 🎤

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------