Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Јелена Карлеуша „чучна“ во долен веш под елката и стана подарок (фото)

Јелена Карлеуша „чучна“ во долен веш под елката и стана подарок (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Нова серија новогодишни и празнични разголени фотографии објави Јелена Карлеуша на својот Инстаграм профил.

И овој пат е провокативна во долен веш и во својот дом но пејачката „чучна“ под нејзината новогодишна елка и се претвори во подрок.

Веднаш доби над 120 000 лајкови а фановите не престанаа да ја опсипуваат со коментари дека изгледа прекрасно.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------