Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Јелена Карлеуша ги поткачи хејтерите: Неизмерно ми е жал што таа „багра“...

Јелена Карлеуша ги поткачи хејтерите: Неизмерно ми е жал што таа „багра“ ти го споменува името

реклама:G Natural

По многуте претпоставки, нагаѓања и дебатирања дали Душко спругот на Јелена Карлеуша ја изневерува во Истанбул, конечно се јави таа со долг пост на својот Инстаграм профил објавувајќи фотка со својот маж направена на вечера за „Денот на вљубените“.


Со тоа Јелена сакаше пред своите фанови и јавноста да докаже дека сите трачеви не се вистина и дека нивниот брак е сеуште цврст.

„На здравје за добриот, чесен, нерасипан човек покрај мене, татко на две ќерки кои неизмерно ги сака, за големиот спортист.

На здравје за човекот кој никогаш не изневерил, понижил или посрамотил. НИКОГО. НИКОГАШ.

Човек без ниту една дамка, кој за жал трпи најстрашни напади од „болесниците“ во таблоидите. ПОРАДИ МЕНЕ. Поточно поради нивната болна омраза кон мене.

Имам потреба да напишам: ТЕБЕ ДУШКО НИКОЈ НЕ МОЖЕ ДА ТИ ФРЛИ ДАМКА, не постои таква „багра“, со такви зли намери и такви лаги кои можат да осквернават добар човек и неговото семејство. Неизмерно ми е жал што таа „багра“ ти го споменува името… Затоа што на колена треба да клекнат колку ти се недостојни.“ – напиша Карлеуша во постот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------