Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Јелена Карлеуша ги шокираше сите со нова тетоважа на скроз несекојдневно место...

Јелена Карлеуша ги шокираше сите со нова тетоважа на скроз несекојдневно место (ФОТО)

реклама:Велигден со Стаф

Јелена Карлеуша постојано се труди да биде се повеќе оргинална и скандалозна, а тоа го направи и со новата тетоважа со која што се пофали на својот Инстаграм профил.

Имено таа се истетовирала на внатрешноста на долната усна и веднаш се пофали и сподели со нова фотка.

Како изгледа видете сами:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------