Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive УРНЕБЕСНО: Јелена Карлеуша и ги покажа гаќите на Марија Шерифовиќ пред нос...

УРНЕБЕСНО: Јелена Карлеуша и ги покажа гаќите на Марија Шерифовиќ пред нос (видео)

реклама:Лето во Банско

Нема ден да помине а да не се случи некој скандал или скандалозна постапка од Јелена Карлеуша.

Во моментов кружи видео низ балканските портали каде што за време на снимањето на една од емисиите „Ѕвездите на Гранд“ додека Марија Шерифовиќ си снимала видео со својот мобилен телефн, Јелена која што седела веднаш до неа станала и го подигнала фустанот покажувајќи и ги гакичките пред нос.

Како изгледа оваа ситуација видете и сами…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------