Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Јелена Карлеуша како разголен цвет, објави секси фотка по семејната драма (фото)

Јелена Карлеуша како разголен цвет, објави секси фотка по семејната драма (фото)

реклама:G Natural

Откако за време на Божиќната вечера во домот на Јелена Карлеуша и Душко се случи семејна драма за која интервенираше и полицијата по неколку часа како ништо да не било, брачниот пар се смирил а Јелена си продолжила со своите секси објави на својот инстаграм профил.

Божиќна драма: Јелена Карлеуша нападната од сопругот, интервенирала и полицијата

И не е потребен коментар, ова е последната објава на пејачката ….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------