Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Јелена Карлеуша објави слика каде што не е гола?! На својот роденден...

Јелена Карлеуша објави слика каде што не е гола?! На својот роденден сподели видео од своето детство

реклама:Велигден со Стаф

Јелена Карлеуша денеска го прославува својот роденден но сеуште не открила како ќе изгледа нејзината роденденска прослава.

Она што таа го сподели со своите фанови беше кусо видео од неа во детските години преку кое сакаше да им ја долови радоста за овој ден која што ја чувствува исто како кога била дете, а во постот им се заблагодари на сите кои и го честитаа роденденот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------