Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Јелена Карлеуша пак удри по „Гранд“ и колешката Александра Пријовиќ

Јелена Карлеуша пак удри по „Гранд“ и колешката Александра Пријовиќ

реклама:G Natural

очигледно дека пејачката Јелена Карлеуша продолжува на грбот на нечија популарност споредувајки се себеси во прв план да ги испровоцира сите па и да го привлече вниманието кон себе.

Дека тоа и успева покажува и нејзиното последно гостување во една емисија каде што продолжи да ги напаѓа „Ѕвездите на Гранд“ во кои беше и сама дел и колешката Александра Пријовиќ.

Одговарајки на новинарот таа меѓу другото додаде:

„Од се што беше снимено годинава, не се случи ниту еден голем хит.
За мене песната на Пријовиќ е од 2001 година. Девојката е одлична, „Ѕвездите на Гранд“ се одлични, но тие се само треш и мислам дека ние треба да одиме само напред.
А не назад во 2001 година“, беше експлицитна Јелена во емисијата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------