Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Јелена Карлеуша шета во златно минијатурно бикини, Дубаи се тресе од сексапил...

Јелена Карлеуша шета во златно минијатурно бикини, Дубаи се тресе од сексапил (видео)

реклама:G Natural

Јелена Карлеуша е сеуште на одмор во Дубаи а на нејзиниот Инстаграм профил грми од нови провокативни фотки и видеа од таму.

Едно такво видео фановите можеа да погледнат меѓу новите постови каде што пејачката во златно бикини шета покрај плажа.

што ли велат случајните минувачи не знаеме, ама фановите се без здив…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------