Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Јелена Карлеуша слета во Охрид со приватен авион (видео)

Јелена Карлеуша слета во Охрид со приватен авион (видео)

реклама:G Natural

Заради вечерашниот настап во Охрид српската пејачка Јелена Карлеуша слета со приватен авион на Охридскиот аеродром од каде веднаш објави видео на својот инстаграм профил…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------