Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Јелена Карлеуша со изјава за падот во Охрид: Добро е што брзо...

Јелена Карлеуша со изјава за падот во Охрид: Добро е што брзо станав… (видео)

реклама:G Natural

Сите го видоа на социјалните мрежи но и на порталите видеото каде што Јелена Карлеуша пред настапот во Охрид во својата соба се сопнува и паѓа на земја.

Во нејзиното прво појавување во јавност по оваа случка откако се врати во Белград и даваше изјава пред нејзиниот настап таму новинате ја искористија таа прилика и ја прашаа за падот.

Таа им одговори дека бил спонтан, ја снимил нејзиниот фотограф во моментот кога се обидувала да покаже борилачки вештинипа се лизнала од високата потпетица.

Еве ја целата изјава на Карлеуша во видеото подолу…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------