Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Јелена Карлеуша со нова секси фотка во долен веш (фото)

Јелена Карлеуша со нова секси фотка во долен веш (фото)

реклама:G Natural

И кога е на работа и кога е дома јелена Карлеуша е зависна од фотографирање и дружење со фановите на својот Инстаграм профил, па така постојано ги изненадува со нови фотки.

Откако направи серија фотки од новите снимања на емисијата „Ѕвездите на Гранд“ и нејзините секси модни изданија, овој пат реши да се сликне и пред огледалото во својот тоалет.

Па така последната нејзина објава од пред неколку часа беше во долен веш токму на тоа место.

Еве ја Карлеуша во нова секси фотка…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------