Home INFO Јелена Розга со пријателите во белградска кафана распеана се гушка со познат...

Јелена Розга со пријателите во белградска кафана распеана се гушка со познат актер

реклама:Лето во Банско

Откако имаше успешен концерт во Нови Сад, хрватската пејачка Јелена Розга ги собра своите пријатели во кафана во белград каде се пееше до раните утрински часови.

Од објавите на социјалните мрежи на масата можат да се забележат пејачот Петар Грашо, неговата сопруга Хана, Тончи и Вјекослава Хуљиќ, хрватскиот актер Горан Богдан и продуцентот Горан Стаменковиќ.

Дека била вечер за паметење тоа го покажуваат висдеата и фотките но и дека Јелена е блиска со актерот се новите шпекулации.

Додека Петар свири на гитара, а Јелена пее, хрватскиот актер не се одвојува од пејачката. Неговиот поглед доволно кажува колку му се допаѓа нејзиното пеење.

Пејачката во еден момент ја потпира главата на рамото на Горан, што дополнително покажува колку тие се блиски.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------