Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Љубовта цвета, Цеца и Богдан заљубени уживаат на Копаоник (фото)

Љубовта цвета, Цеца и Богдан заљубени уживаат на Копаоник (фото)

реклама:Лето во Банско

Откако сите дознаа за врската на Цеца Ражнатовиќ со младиот бизнисмен Богдан, парот повеќе не се крие и постојано заедно уживаат каде и да се.

Во моментов заљубената двојка е на Копаоник заедно со ќеркта на Богдан од првата жена Зорана сегашна девојка на Саша Ковачевиќ.

Тие се постојано заедно и уживаат во зимската идила, но во вечерните часови во нивно друшто доаѓаат и бројни пријатели со кои се забавуваат во рестораните.

Очигледно на Цеца и годи младата екипа а и таа на нив.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------