Home INFO Ќе ја препознаете ли? Ретко кој се сеќава на овој изглед на...

Ќе ја препознаете ли? Ретко кој се сеќава на овој изглед на Цеца (видео)

реклама:G Natural

Цеца Ражњатовиќ, најголемата балканска ѕвезда ретко прави екстремни промени со својот изглед.

Низ годините кариера, Цеца имаше еден краток период кога беше русокоса, но набрзо ја врати природната боја на косата.

Но малкумина се сеќаваат на периодот кога Цеца беше атрактивна црвенокоса.

Скоро непрепознатвлива, пејачката изгледала многу атрактивно.

Погледнете го видеото и уверете се сами!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------