Home INFO Ќе ја загубите желбата за сликање: Бизарни селфи фотографии

Ќе ја загубите желбата за сликање: Бизарни селфи фотографии

реклама:G Natural

Со зголемувањето на социјаните мрежи, се зголемија и селфи фотографиите.

Она што почна како нешто формално, сега ги премина сите граници на нормала.

Денес, поголемиот дел од младите се „навлечени“ на оваа категорија на фотографии, што понекогаш дури е и премногу опсесивно.

Во секој случај погледнете како не треба!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------