Home INFO Ќе ја засени ли мајка си? Прв настап во кариерата на Анастасија...

Ќе ја засени ли мајка си? Прв настап во кариерата на Анастасија Ражњатовиќ (видео)

реклама:G Natural

Освен што е мега популарна на социјалните медиуми, со над 1 милион фанови на Инстаграм, младата Анастасија Ражњатовиќ усшешно ја гради и својата музичка кариера.

Таа го одржа својот прв настап во Париз, а видеата објавени на социјалните мрежи говорат за успешноста на настапот.

Анастасија на сцената се појави во елегантен костум, а освен своите, извесдуваше и песни од нејзината мајка.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------