Home INFO Ќе биде ли достојна замена? Ова е новиот кандидат за Џејмс Бонд

Ќе биде ли достојна замена? Ова е новиот кандидат за Џејмс Бонд

реклама:Велигден со Стаф

Фановите на култниот серијал за агентот 007 со нетрпение ја очекуваат веста за тоа кој ќе го замени Даниел Грег во новото продолжение .

Последните вести велат дека следниот Џејмс Бонд ќе биде помлад, а актерот Том Холанд се јавува како глвен фаворит за оваа улога.

Том Холанд, е најпознат по улогата во Спајдермен.

Роден е на 1 јуни 1996 година во Лондон.

Се прослави на 20-годишна возраст играјќи ја улогата на Питер Паркер најпрво во филмовите на Marvel Cinematic Universe, а потоа и во трилогијата „Спајдер мен“.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------