Home INFO Ќе им одолее ли Шакира на провокациите? Новата девојка на Пике полугола...

Ќе им одолее ли Шакира на провокациите? Новата девојка на Пике полугола танцува на нејзина песна (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Жерар Пике, познатиот фудбалер на Барселона неодамна се раздели со пејачката Шакира со која долги години беа во врска, и имаат два сина.

Набрзо, Пике утеха најде во 23 годишната студентка Клара Чија Марти.

Шпанскиот фудбалер неодамна за првпат се појави во јавност со младата девојка, а на социјалните мрежи се појави видео кое привлече големо внимание, а на кое новата девојка на Пике танцува на хит од Шакира.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------