Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ќе има ли нов љубовен скандал?! Дарко Лазиќ со нова девојка, овој...

Ќе има ли нов љубовен скандал?! Дарко Лазиќ со нова девојка, овој пат колешка (фото)

реклама:Велигден со Стаф

И понатаму Дарко Лазиќ живее лудо без да размислува за последиците и постапките кои што ги прави.

Од ден на ден излегуваат нови проблеми со долгови но и љубовни скандали поврзани со пејачот.

Имено по двата неуспешни брака се чини Дарко не остава простор да биде сам и веднаш си најде нова девојка со која го минува времето.

Од неодамна бил забележан во друштво на колешката Барбара Бобак со која иако на почеток демантираа сега веќе може да се види дека секаде се заедно на нивните Инстаграм сториња.

Ќе има ли нова свадба или и оваа романса ќе заврши брзо како и останатите…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------