Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ќе остане ли сама за денот на вљубените? Нашата мисица Емилија Розман...

Ќе остане ли сама за денот на вљубените? Нашата мисица Емилија Розман гола и сама со порака за фановите (фото)

реклама:G Natural

Нашата поранешна „Мис на Македонија“ манекенката Емилија Розман по бурната 2020 година во својот љубовен живот веридбата по само неколку дена од запознавање со дечкото Стефан и уште побрзото раскинување на истата реши во новата година да биде сама.

Манекенката на својот Инстаграм профил позираше потполно гола а под сликата додаде:
„Едвај го чекам „денот на вљубените“, пишува Розман.

Дали ќе остане сама и до 14ти кај Емилија ништо не се знае…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------