Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ќе ве фати „срчка“, Јелена Карлеуша позира во долна обелка (фото)

Ќе ве фати „срчка“, Јелена Карлеуша позира во долна обелка (фото)

реклама:G Natural

Ако мислевте дека ништо не може да ве изненади од Јелена Карлеуша, со секоја нова објава таа повторно провоцира и го привлекува вниманието врз себе.

И овој пат за своите следбеници објави жешка фотка во долна облека која повеќе открива отколку што покрива.

Очигледно повторно имала несоница….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------