Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ќерката и снаата на Трамп како разуздани тинејџерки, имале афери со...

Ќерката и снаата на Трамп како разуздани тинејџерки, имале афери со нивните телохранители

реклама:Велигден со Стаф

Како промоција на книгата Zero Fail: The Rise and Fall of the Secret Service во која новинарката и добитник на Пулицерова награда, Керол Леониг пишува за животот на Доналд Трамп и неговото семејство додека тој беше претседател на САД се појавија скандалозни извадоци од неа.

Имено весниците „Гардијан“ и „Вашингтон пост“ добиле извадоци од книгата каде што се споменуваат ќерката и снаата на Трамп, Тифани и Ванеса кој наводно имале афера со нивните телохранители.

Ова предизвика голем скандал во САД но и голема промоција за книгата која ќе се појави деновиве.

Што од ова е вистина дополнително ќе дознаеме.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------