Home INFO Ќерката на Јелена Карлеуша во матурски фустан

Ќерката на Јелена Карлеуша во матурски фустан

реклама:G Natural

Јелена Карлеуша е надалеку позната по својот уникатен стил.

Пејачката секогаш одбира уникатни модни комбинации со кои ја диктира модата во регионот.

На својот Инстаграм профил, таа сподели фотографија од својата помала ќерка Ника, која блесна во матурски фустан.

Ника носи светло син фустан, а Карлеуша објави дека за оваа специјална креација по повод завршувањето на основното училиште на Ника е задолoжен српски моден креатор, пријател на пејачката.

За потсетување, Карлеуша во една прилика откри дека планира нејзините ќерки да го продолжат образованието во Лондон или во Америка.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------