Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ќерката на Цеца, Анастасија објави како се опушта во када и ги...

Ќерката на Цеца, Анастасија објави како се опушта во када и ги разгоре фановите на Инста (фото)

реклама:G Natural

Анастасија Ражнатовиќ отсекогаш била мета на медиумите и интересна за јавноста со оглед на тоа дека и е ќерка на една од најголемата балканска ѕвезда Цеца Ражнатовиќ.

Но и таа често знае да објави фотографија со што ќе го привлече вниманието на следбениците и медиумите врз себе.

На своето стори на Инстаграм објави фотки каде што лежи во када сликајќи ги нозете но и со маска на лицето со што покажа како ужива во својот дом, а следбениците веднаш и возвратија со куп позитивни коментари.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------