Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ќерката на Цеца ги поздрави фановите од Малдиви, во бело бикини згодната...

Ќерката на Цеца ги поздрави фановите од Малдиви, во бело бикини згодната Анастасија предизвика куп воздишки (фото)

реклама:G Natural

Анастасија Ражнатовиќ ќерката на Цеца и понатаму продолжува да ужива на егзотични дестинации и да го привлекува вниманието врз себе.

По Дубаи таа замина за Малдиви од каде ги поздрави своите следбеници со секси фотографија пред огледало во бело бикини.

Никој не остана рамнодушен на згодната Анастасија…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------