Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ќерката на Цеца го прослави својот роденден. Парада на кич, а таа...

Ќерката на Цеца го прослави својот роденден. Парада на кич, а таа глуми лудило се дел од коментарите(ВИДЕО)

реклама:G Natural

Жерката на Цеца го прослави својот 23ти роденден со гламурозна забава, куп гости, пејачки, музика и забава во луксузен ресторан,

Анастасија Ражнатовиќ покрај многуте пријатели, роднини и колеги покрај себе го имаше и нејзиното момче со кое неодамна купија заеднички стан од 750 000 евра.

На Инстаграм можат да се забележат многу негативни коментари дека забавата била кичарајска но и револтирани граѓани кои велат дека во време на корона каде што е забрането групирање таа прави роденден со над 100 гости.

Во продолжение видете дел од роденденската веселба….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------