Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ќерката на Цеца и нејзиното момче „плеснаа“ 750 000 евра за дуплекс...

Ќерката на Цеца и нејзиното момче „плеснаа“ 750 000 евра за дуплекс во Белград

реклама:Лето во Банско

Неодамна во елитната населба во близина на Калемегдан во Белград ќерката на Цеца Ражнатовиќ заедно со нејзиното момче Ѓорѓе Кулиќ купиле стан вреден 750 000 евра.

Тие по изјава на соседите искеширале близу 3000 евра за квадрат за петособниот стан кој е пред крај со изградба а според нивните изјави Анастасија често била забелеќана како доаѓа таму.

“Анастасија, нејзиното момче и актерот Милош Биковиќ ги купија најголемите и најскапите станови во зградата. Станот на Биковиќ е помал, бидејќи Ражнатовиќ и Кулиќ купија два стана од по сто квадратни метри и изградија дуплекс“- изјави еден од соседите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------