Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ќерката на Цеца не изгледа исто! Таа ги изненади сите со трансформација!...

Ќерката на Цеца не изгледа исто! Таа ги изненади сите со трансформација! Шибаат коментари на социјалните мрежи.. (фото)

реклама:G Natural

Ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ исто како и нејзината мајка привлекува големо внимание на социјалните мрежи и постојано е активна на својот Инстаграм профил.

Сите нејзини промени и се она што и се случува во секојдневието многубројните следбеници можат да го видат низ нејзините фотографии.

Така е и со нејзината нова фризура во локни за која Анастасија доби куп коментари и лајкови, а во постот под сликата таа напиша:

„За прв пат афро локни“

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------