Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ќерката на Цеца со фотка од кревет (фото)

Ќерката на Цеца со фотка од кревет (фото)

реклама:G Natural

Ќерката на фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ постојано ги дружи своите фанови со тоа што секојдневно објавува нови фотографии од сите места каде што е но и во сите пози.

Она што го немаше до сега направено е фотка од кревет која што пред да им посака добра ноќ ја направи за нив.

Таа се сликала селфи без шминка и во бела тантела, а фановите и возвратија со позитивни коментари и лајкови.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------