Home INFO Ќерката на Наоми Кембел е мистерија за јавноста (фото)

Ќерката на Наоми Кембел е мистерија за јавноста (фото)

реклама:G Natural

Во мај 2021 година, познатата манекенка го објави раѓањето на своето дете.

Со оглед на нејзините години , во јавноста се шпекулираше дека бебето е посвоено, но Наоми во интервју за познатиот магазин Вог откри дека тоа е нејзино родено дете.

По повод денот на мајката, педесет и двегодишната Наоми покажа неколку прекрасни фотографии на кои таа и нејзината ќерка се гледаат одзади.

На серијата фотографии се гледа како познатата манекенка поминува време со својата ќерка која за два месеци ќе наполни две години.

Меѓу фотографиите е и ретро фотографија од детството на Наоми.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------