Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ќерката на Здравко Чоиќ ги поздрави своите следбеници на Инстаграм во секси...

Ќерката на Здравко Чоиќ ги поздрави своите следбеници на Инстаграм во секси бикини издание (фото)

реклама:G Natural

Колку и да е против нејзиниот татко мегапопуларниот Здравко Чолиќ, неговата ќерка Уна сепак постојано е на социјалните мрежи.

Уна Чолиќ е една од најпопуларните деца на роители кои се популарни и има голем број на фанови. Често знае да објави и по некоја провокативна фотографија но за сега очигледно сеуште е послушна татина ќерка па успева фотките кои ги споделува да бидат „умерени“ и по малку провокативни.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------