Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ќерката на Здравко Чолиќ повторно разголена, тато Чола нервозен (фото)

Ќерката на Здравко Чолиќ повторно разголена, тато Чола нервозен (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Здравко Чолиќ успешно го крие приватниот живот од медиумите скоро целата негова музичка кариера, но колку и да се труди сепак кај неговата ќерка очигледно неможе да влијае доволно.

Имено Уна на својот Инстаграм профил сподели секси фотка со бикини која сигурно предизвикала нервоза кај тато Чола.

Таа на социјалните мрежи постојано објавува фотки од себе и нејзиното секојдневие а нејзините над 30 000 фанови секојдневно ја лајкуваат и поддржуваат.

Со оглед на тоа дека таа е веќе доволно зрела за да одлучува сама за себе, на Чолиќ му останува само да се нервира…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------