Home INFO Џенифер Анистон ги размрда фановите со роденденска фотка на својот Инстаграм, никој...

Џенифер Анистон ги размрда фановите со роденденска фотка на својот Инстаграм, никој не одолеа да не лајкне (фото)

реклама:G Natural

Актерката Џенифер Анистон го прослави својот 52 роденден и на својот Инстаграм објави фотка со својот фризер Крист Мекмилијан каде што тој и прави фризура и позира со неа.

Фановите веднаш ја лајкуваа и и честитаа, а меѓу брјните честитки беше и онаа од бившиот сопруг Џастин Теру, кој и напишал: “Среќен роденден, Џенифер. Те сакам, Б.

Бројни коментари Џенифер доби и за својот изглед каде што фановите и дадоа комплименти за нејзиниот младешки изглед и убавина: „Каква фотографија“, „Зошто е толку убава“, „Таа е прекрасна, ова е одлична фотографија“, напишале обожавателите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------