Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Џенифер Лопез гола во кревет со бурмата во преден план најави втора...

Џенифер Лопез гола во кревет со бурмата во преден план најави втора свадба (фото)

реклама:Лето во Банско

Откако Џенифер Лопез и Бен Афлек конечно се венчаа не престануваат честитките и воодушевувањето од нивните фанови ширум светот.

Тие се одлучиле за интимна венчавка само со најблиски но не ја исклучуваат и можноста дека наскоро ќе направат голема втора свадба.

Она што исто така го привлече вниманието беше и првата фотографија на невестата по свадбеното утро.

Џенифер објави на социјалните мрежи фотка каде што таа лежи гола во кревет покриена со чаршаф а во преден палн се гледа сјајната бурма.

Дека невестата изгледа прекрасно и на своја 53 годишна возраст видете и сами…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------