Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Џенифер Лопез и Бен Афлек се разделија?!

Џенифер Лопез и Бен Афлек се разделија?!

реклама:G Natural

По пишувањето на Холивуд Лајф, Џенифер Лопез и Бен Афлек се разделиле на некое време.

Како што пишуваат таблоидите парот решил да се раздели на одредено време како што велат за доброто на нивниот брак но и за нивните кариери.

По кажување на нивни пријатели по љубовното патување низ Европа, двојката се вратила на своите професионални обврски.

Иако се пишуваше за наводни несогласувања сепак Џенифер и Пен и натаму се заљубени и постојано преку социјалните мрежи комуницираат и разменуваат нежности на далечина.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------