Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Џенифер Лопез изгледа како бомба и во новата капања за долна облека...

Џенифер Лопез изгледа како бомба и во новата капања за долна облека (фото)

реклама:Лето во Банско

Дека изгледа совршено и на 54 години згодната Џенифер Лопез покажа и во новата кампања за долна облека на италијанскиот бренд „Интимисими“.

Неодоливата пејачка неуморно се грижи и вежба за да ја има својата совршена линија, а ке се сложите дека тоа навистина и успева.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------