Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Џенифер Лопез објави гола фотка а таблоидите откриваат колку милиони чинат деловите...

Џенифер Лопез објави гола фотка а таблоидите откриваат колку милиони чинат деловите од нејзиното тело (фото)

реклама:G Natural

Голем дел од светските ѕвезди ги имат осигурано своите најдобри делови од телото па така и атрактивната актерка и пејачка Џенифер Лопез не е покуса во ова.

Она што го пренесуваат светските таблоиди се големите суми кои што таа ги има дадено за осигурување на неколку делови од своето тело.

Дел од она што е познато дека е осигурано кај Лопез се разбира е нејзиниот задник со 27 милиони американски долари, окото на Ло е проценето на 400 илјади долари а нозете за вртоглави 1 милион долари, не е познато дали за секоја посебно или заедно 🙂

Она што ги возбуди обожавателите беше голата фотка на Џеј Ло како најава за нејзниот нов албум каде што може да се видат сите осигурани делови на пејачката.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------