Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Џенифер Лопез со нова бикини фотка собра над 3 милиони лајкови (фото)

Џенифер Лопез со нова бикини фотка собра над 3 милиони лајкови (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Џенифер Лопез уште еднаш покажа дека и понатаму добро се носи со годините и дека нејзиното тело е извајано и секси.

Добро е познато дека Џенифер секојдневно се труди да го одржува своето тело со вежбање во теретана а дека тоа не е залудно уште еднаш покажа со нова фотографија на својот Инстаграм профил.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------