Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Џенифер Лопез во секси танц и жолто бикини ги размрда фановите (видео)

Џенифер Лопез во секси танц и жолто бикини ги размрда фановите (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Џенифер Лопез повторно ги изненади фановите со ново секси видео на својот Тик Ток каде што меша во жоло бикини и без шминка.

Милиони лајкови и коментари и коментираа на пејачката дека изгледа секси и дека како старее е се поубава…

@jlo

Sunday…

♬ Astronaut In The Ocean – Masked Wolf

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------