Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Џенифер Лопез жестоко возврати, бесна и лута вака одговори на шпекулациите (видео)

Џенифер Лопез жестоко возврати, бесна и лута вака одговори на шпекулациите (видео)

реклама:G Natural

По изјавата во медиумите дека раскинувањето е само озборување Џенифер Лопез и Алекс Родригез сеуште не ја убедија јавноста и таблоидите дека се сеуште заедно.

Таблоидите и светските медиуми и понатаму пишуваат и објавуваат нови детали за парот од нивни блиски извори.

За некои од таблоидите близок пријател на парот потврдил дека парот веке некое време оди на советување а додека друг додава дека Алекс го предизвикал раскинот заради неверство со старлета.

Последна која што на својот Инстаграм објави видео со рап песна и свои монтирани фотографии.

Во првите два часа видеото било прегледано повеќе од милион и пол пати, а пораките кои ѝ ги оставиле фановите се поддршка и воодушевување: „Кажи им, кралице“, „Покажи им како се прави тоа“, „Запаметете дека таа е од Бронкс“, се само дел од коментарите.

А во меѓувреме, прославениот спортист Алекс Родригез не зборувал многу. На стори објавил фотографија со чаша вино за добра ноќ, и уште една за добро утро од Мајами.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------