Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive 😲 Пејачката Ана Николиќ продолжува со шокантни изјави и скандали во јавност

😲 Пејачката Ана Николиќ продолжува со шокантни изјави и скандали во јавност

реклама:G Natural

Пејачката Ана Ниолиќ не престанува да ја шокира јавноста со своите непромислени изјави и однесување во јавноста.

Дека нешто не е во ред со пејачката може секој да забележи, но наместо да побара помош таа постојано прави нови скандали и шкира со своите изјави во медиумите.

Овој пат тоа го направи со стори на својот Инстаграм каде сподели цитат од Исидора Бјелица поврзан за бракот, алудирајки на својот поранешен сопруг Стефан Ѓуриќ Раста.

-Ако како мене се омажиш за љубов, а не за пари, страшно ќе се за*беш, бидејќи љубовта меѓу маж и жена е само илузија во нашата глава, а кога таа илузија ќе исчезне, кога ќе го откриеш неговото вистинско лице, ако ти останат два милиони, ќе си создадеш нова илузија…не рак… Те сака мамa! – пишува таа во објавата која ја сподели.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------