Home INFO 🤯Безобразно и нефкусно, фановите лути на Ирина Шајк по провокативните фотки на...

🤯Безобразно и нефкусно, фановите лути на Ирина Шајк по провокативните фотки на Инстаграм (фото)

реклама:G Natural

Ирина Шајк ги збесна фановите по последната серија фотки кои таа ги објави на Инстагра.

Една од најубавите жени во светот објави неколку фотографии кои според многумина се нефкусни и непотребни за неа и нејзината кариера.

Бесни на манекенката тие не ги криеа своите шокантни и негативни коментари прашувајки се што ја натерало на ова?

Прелистајте ги сликите и оценете сами:

“Некои од сликите се навистина непотребни. Вие сте една од најубавите жени на светот, но тоа не значи дека сè ви стои одлично”, “Дали ова треба да биде модна фотографија? Тоа е само вулгарно”, “Светот станува полуд секој ден“, „Само затоа што фотографот ве замоли да позирате така, не значи дека морате“.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------