Home INFO 3000 евра за стајлинг за гласање: Ова го може само Јелена Карлеуша...

3000 евра за стајлинг за гласање: Ова го може само Јелена Карлеуша (видео)

реклама:G Natural

Каде и да се појави, српската пејачка Јелена Карлеуша привлекува внимание со својот изглед.
Важи за една од најстилизираните дами во регионот, а за нејзините модни комбинации се зборува и пошироко од регионот.

Вчера во Србија се одржаа парламентарни избори, а своето гласачко право го искористи и Јелена.

Облечена во бела елегантна комбинација, со своето појавување таа ги засени изборите.

Погледнете како изгледаше поп дивата!

– Еден ден, ќе се кандидирам за претседател на Србија, напиша Јелена под видеото објавено на Инстаграм!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------