Home INFO 7 милиони лајкови за минималното бикини на Џенифер Лопез

7 милиони лајкови за минималното бикини на Џенифер Лопез

реклама:G Natural

Џенифер Лопез воодушевува со својот изглед. Телото на пејачката е модел и предизвик на милиони девојки и жени ширум светот.

-Опуштена и со полни батерии, – напиша педесетгодишната Лопез во прилог на фотографијата која ја објави на Инстаграм, а на која позира во бело бикини.

Фотографијата доби безмалку 7 милиони допаѓања и над 100.000 коментари.

Нејзините пријатели на Инстаграм не го криеја воодушевувањето од нејзиниот изглед. Ја фалеа дека е совршена, и се прашуваа како успева така добро да изгледа.

View this post on Instagram

Relaxed and recharged. ????

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------