Home INFO Јајца во сите големини и длабоко деколте Јелена Карлеуша во велигденска бајка...

Јајца во сите големини и длабоко деколте Јелена Карлеуша во велигденска бајка (ФОТО)

реклама:Велигден со Стаф

Иако е атеист сепак оваа година Јелена Карлеуша оваа година реши да направи велигденска бајка во својот двор.

Со специјална декорација, многу јајца во различни големини и нејзините ќерки со сопругот Душко, е само мал дел од презентацијата која што таја ја направи на Инстаграм.

Во портокалов фустан со длабоко деколте Карлеуша повторно предизвика големо внимание и коментари врз себе.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------