Home INFO Џулија Робертс го исфрли „со се партали“ сопругот на улица

Џулија Робертс го исфрли „со се партали“ сопругот на улица

реклама:Велигден со Стаф

Познатата актерка Џулија Робертс веќе подолго живее во несогласувања со својот сопруг снимателот Даниел Модер.

Извор близок до семејството коментира дека тие иако се обидуваат да го спасат бракот сепак тешко им оди и постојано се во несогласувања и расправии.

Последно нешто што ја прелило чашата е несогласувањето околу тоа каде да живеат. Актерката сакала да се преселат во Сан Франциско – Њу Мексико, додека тој сакал да останат во Лос Анџелес.

Сепак Џулија купила нова куќа во Сан Франциско а старата ја продала па Модер останал на улица, вели изворот за медиумите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------