Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Секси во бикини, Елена Ристеска ги „здрма“ фановите (ФОТО)

Секси во бикини, Елена Ристеска ги „здрма“ фановите (ФОТО)

реклама:G Natural

Нашата пејачка Елена Ристеска иако одамна нема ништо ново на музички план сепак постојано промовира нешто ново од нејзината колекција за убавина. Дека одлично и оди покажуваат многуте коментари и лајкови на социјалните мрежи.

Но секогаш позитивно изненадување Елена знае да направи и со по некоја фотографија од нејзините патувања и секојдневие а овој пат никој не остана рамнодушен на нејзината фока во бикини.

Пејачката ја отвори летната сезона покрај базен и ги поздрави фановите а тие не престанаа да и пишуваат убави коментари.

View this post on Instagram

Summer chillin’… #summer

A post shared by ELENA RISTESKA ERA (@elenaristeska_era) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------